Home » Ali Koç Crypto Robo yorum 2020 – dolandırıcılığı ya yasal?

Ali Koç Crypto Robo yorum 2020 – dolandırıcılığı ya yasal?

by admin

SPEÖZEL RAPORRT: Ali Koç’in Son Yatırımı Uzmanları Kendine Hayran Bırakıyor, Büyük Bankalara Dehşet Saçıyor

Türk vatandaşları evlerinden bu “servet kaçamağı” ile milyonlarca lira kazanıyorlar –peki ama bu yasal mı?

(Hürriyet) – Türk işadamı Ali Koç, nasıl para kazandığını konusunda açık olmaktan çekinmeyen gözüpek ve dobra biri olarak adını duyurdu.

Geçen hafta, Beyaz Show’a konuk olarak, herhangi birini 3–4 ay içinde milyoner yapabileceğini iddia ettiği bu yeni “servet kaçamağı”nı açıkladı. Ali Koç, Türkiye’deki herkesi, büyük bankalar tarafından temelli kapatılmadan önce bu inanılmaz fırsata atılmaları konusunda teşvik etti.

Ve tabii ki, yayın bittikten dakikalar sonra, Ziraat Bankası Ali Koç’in röportajının yayınlanmasını durdumak için aradı –ama geç kalmışlardı.

Olaylar tam olarak böyle gelişti:

Beyaz Show’un sunucusu Beyazıt Öztürk, Ali Koç’i yayına servet sahibi olmakla ilgili ipuçlarını paylaşması için çağırdı, ve iş adamı bombayı patlattı:

“Beni başarılı yapan şey,yeni fırsatlara tereddütsüz hemen atılıyor olmam. Ve şimdi, bir numaralı para kaynağım, Crypto Robo denen bir kripto para alım-satım programı. Bu, hızlıca küçük bir servete sahip olmak için hayatım boyunca gördüğüm en büyük fırsat. Büyük bankalar tarafından kapatılmadan önce herkesin bunu denemesi lazım.

Beyaz Show’un sunucusu Beyazıt Öztürk, Ali Koç telefonunu çıkarıp seyircilere, şimdi Türkiye’dek herkesin konuştuğu bu yeni para alım satım sistemi ile ne kadar para kazandığını gösterince gözlerine inanamadı.

Yayın süresi, Ali Koç daha fazla detay veremeden doldu. İşte bu nedenle biz de, bu tartışmalı fırsat hakkında daha çok şey öğrenmek için Murat Ülker’in kendisiyle özel bir röportaj yaptık.

Ali Koç ile HÜRRİYET ÖZEL

“Türkiye, Avrupa ve Kuzey Amerika’daki sıradan insanlara bir gecede servetler kazandıran yeni dijital para alım satım uygulaması Crypto Robo’ı duymuş olabilirsiniz. Kulağa gerçek olamayacak kadar güzel geldiği için şüpheleriniz olabilir.”

Ali Koç devam ediyor:

“Anlıyorum çünkü güvendiğim bir arkadaşım bana bundan bahsettiğinde ben de aynısını düşündüm. Ama ne kadar para kazandığını kendi gözlerimle gördükten sonra, benim de denemem lazımdı.

İyi ki denemişim diyorum çünkü hayatım boyunca kazandığım en yüklü ve en kolay paraydı. Sadece telefon ya da bilgisayar kullanarak bir günde kazanılan yüz binlerce liradan bahsediyorum. Havadan para kazanmak için olabilecek en hızlı yol. Ama daha fazla insan keşfedince veya büyük bankalar tarafından kapatılınca böyle bir fırsat kalmayacak.”

Ali Koç, Türkiye’de yüzlerce insanı zengin eden yeni bir gizli yatırımla çıkageldi.

CRYPTO ROBO ASLINDA NE VE NASIL ÇALIŞIYOR?

Crypto Robo’ın arkasındaki mantık oldukça açık: Çoğunluk ne düşünürse düşünsün, sıradan insanın, 21. yüzyılın en kârlı yatırımı olan dijital para furyasından faydalanmasını sağlamak.

Bitcoin fiyatları, tek bir Bitcoin için tüm zamanların en yüksek fiyatı olan ₺114.200 (€17.778)’den düşmüş olsa da, kullanıcılar hala servetler kazanıyor. Neden mi? Çünkü her gün, devasa kârlarla, Bitcoin haricinde binlerce dijital para alım satımı yapılıyor.

Bu dijital para birimlerinden bazıları Ripple, Monero, Zcash ve Ripple hâlâ Türkiye’deki sıradan insanlara %10,000 ve daha yüksek miktarlarla kâr ettikleri ödemeler yapıyorlar.

düşüş piyasasında bile bütün bu dijital para birimlerinden kâr etmenize olanak sağlar. Uyurken bile 24 saat para kazanabilin diye yükselen ve düşen piyasayı hesaplamak için yapay zeka kullanıyor.

gelmiş geçmiş en akıllı teknoloji dehaları tarafından da destekleniyor. Richard Branson, Elon Musk ve Bill Gates bunlardan sadece birkaçı.

Bill Gates ve Richard Branson CES 2020’da Crypto Robo’ı Tartışıyor.

Bu teknoloji dehaları, internet üzerinden yapılan ödemeler, hesaplamalar ve ulaşım gibi karmaşık problemleri çözmek adına multi-milyarlık şirketler kurdular. Şimdi ise, dünya çapında bir problem olan servet eşitsizliğini, ne kadar zengin veya fakir oldukları fark etmeksizin tüm insanların mutlu ve dolu dolu bir hayat yaşamasına yetecek paraya sahip olmalarını sağlama işini ele aldılar.

BÜYÜK BANKALARIN BİLMENİZİ İSTEMEDİĞİ BOL K RLI PARA KAZANMA SIRRI

Ali Koç devam ediyor,

Ekonomik anlamda zor zamanlardan geçiyoruz ve insanların beklediği çözüm bu. Tarihte hiçbir zaman sıradan insanlara bu kadar kısa süre içinde devasa servetler kazandıran inanılmaz bir fırsat elimize geçmedi.

Bazı insanların sistemi deneme konusunda çekinceleri var çünkü bu çok farklı bir şey. Ve büyük bankalar üzerini örtmeye çalışıyor! Büyük bankalar aktif olarak propaganda yaratıyor, dijital para birimlerine ve Crypto Robo gibi bir alım satım platformuna dolandırıcılık diyorlar. Peki neden? Müşterileri kendi kendilerine devasa servetler kazanmayı öğrenince kurumsal zarara uğrayacaklarından endişeliler.

Gerçek şu ki, dijital para çağımızın devrimidir ve elini çabuk tutmayan herkes bu fırsatı kaçırıyor. Bu teknolojiye insanların gözünü açtığım için halihazırda büyük kurumsal firmalardan öfkeli telefonlar ve tehditler almış durumdayım. Türkiye’de insanlar gerçeği anlamaya başladı ve daha fazlasının da anlaması an meselesi.

Bunu paylaşıyorum çünkü aynı zamanda bana bu sırrı paylaştığım için teşekkür eden yüzlerce email aldım. Aralarından en sevdiğim ise Crypto Robo’dan kazandığı parayla erkek kardeşine hayalindeki arabayı – Ferrari 488 Pista- alan genç bir adam. Bu sistem gerçekten dünyadaki herkesin hayatını biraz daha güzelleştiriyor.”

Soner Ağaç ’dan elde ettiği kazançla erkek kardeşine hayalindeki arabayı aldı. Serveti iyiye kullanma adına ne kadar ilham verici bir yol!

CRYPTO ROBO GERÇEKTEN İŞE YARIYOR MU? KENDİMİZ DENEDİK

Kıdemli editörlerimiz Crypto Robo’ın meşru bir evden para kazanma fırsatı olduğunu doğrulamadan Ali Koç röportajını yayınlamamıza izin vermeyeceklerdi. Kurumsal liderlerimiz Türk vatandaşlarının alın teriyle kazanılmış paralarını kaybetmelerine neden olabilecek bir haber yapmamızı istemediler.

Bu yüzden editör ekibimiz gerçekten Ali Koç’in anlattığı gibi işleyip işlemediğinden emin olmak için ’ı denedi. Online editörlerimizden Celal Cirit, parasını riske atmaya ve Crypto Robo’ı denemeye gönüllü oldu.

Celal 53 yaşında, 2 kız babası ve eşi geçen yıl hastalığı nedeniyle işini kaybetti. Celal maddi sıkıntıları olduğunu ve bu yatırım fırsatının aradığı çözüm olabileceğini söyledi.

Celal’in ailesi ay sonunu getirmekte zorlannıyordu ve Crypto Robo’ın onu maddi sıkıntıdan kurtaracağını umarak sistemi denemeye ve sonuçları bildirmeye karar verdi.

Celal açıklıyor:

“Ali Koç’in röportajını ilk duyduğumda şaka yapıyor sandım. Evden para kazanmak sadece bir hayal olabilirdi. Yine de maddi sıkıntılarım nedeniyle ve iyi habercilik yapmak adına denemeye karar verdim.

Sistemle ilgili tanıtıcı bir video izledim ve kaydoldum. Video biraz fazla vaatte bulunuyor gibi göründü ama şüphelerimi bir kenara bıraktım. Birkaç saat içinde kişisel yatırımcımdan bir telefon aldım. Kafamdaki tüm sorulara ve şüphelere açıklık getirdi ve para kazanacağıma dair garanti verdi. Nokta.

Kişisel yatırımcım, tek bir kuruş bile kaybedersem derhal ₺1600 olan depozitomu iade edeceğini bile söyledi. Bu kadar da kendine güveniyordu ve bu bütün hayatımı değiştirecekti. Bu gördüğüm her şeyin ötesinde bir müşteri hizmeti, o yüzden büyük bankaların korkmalarına şaşırmamak gerek.

Platforma erişim sağladıktan sonra, ilk yatırımım olan 1600 liralık (€250) depozitomu yatırdım. Bu miktar ailemin bir ayda abur cubura harcadığı para, o yüzden bir aylığına fast-food almayı bırakmaya karar verdim. Böylece hem sağlıklı olacaktık hem de zengin olma şansımız vardı.

Crypto Robo sisteminin kendisi bir kripto para alım-satım platformu. Yazılım, kripto para biriminin ne zaman yükselip düşeceğini öngörmek için gelişmiş yapay zeka algoritmaları ve yapay öğrenme mekanizması kullanıyor. Teknoloji halihazırda olabilecek her şekilde hayatımızı kolaylaştırdı, neden daha fazla para kazanmak için de kullanmayalım?”

CELAL’İN SİSTEME DAİR GERÇEK ZAMANLI SONUÇLARI

“1600 lira (€250) yatırdıktan sonraki 1 saat içinde ilk alım-satımı onayladım. Dürüst olmak gerekirse bütün paramı kaybedeceğimden korkuyordum. Ve gerçekten de ilk alım satımda ₺153 (€24) kaybettim!

Boğazım düğümlendi. Dolandırıldım sandım. Tam kişisel yatırımcımı arayıp paramı geri isteyecekken bana telefon konuşmamızda ne söylediğini hatırladım. Algoritma %80–89 oranında doğru çıkıyor. HER seferinde kazanmayacaksın ama toplamda kâr etmene yetecek kadar kazanacaksın.

Sonra birkaç alım-satım daha yaptım ve sonuçları yakından izledim. Bir sonraki alım satım kârlıydı! Sadece 121 liraydı (€19) ama yine de bir şeydi. Sonraki alım satımda ise 289 lira (€45) kâr ettim. Sonra 127 lira (€20), ve toplam kârım 537 liraydı (€84). Ve bütün bunlar 5 dakikadan az sürdü!

Kısa süre içinde parayı sanki ağaçtan topluyordum ve gözlerime inanamıyordum. Sayfayı her yenilediğimde kârım katlanarak artıyordu. O kadar heyecanlandım ki kendimi madde etkisi altında gibi hissettim.

Alım satım göstergesini her yenilediğimde kârım katlanarak artıyordu. İnanılmaz heyecan verici bir histi!
Şimdi Ali Koç’in ruh halinin neden hep iyi olduğunu anlıyorum. Büyük bankaların neden insanların bu servet kaçamağını keşfetmelerini istemediğini de. Günün sonunda, 4282 liradan (€670) fazla kazanmıştım, 1600 lirayla (€250) başlayan bir yatırım için hiç fena değil! O kadar heyecanlıydım ki doğru dürüst uyuyamadım.

Ertesi gün Salıydı ve işe gitmem gerekiyordu. Dürüst olmak gerekirse (patronuma söylemeyin ama) ’ın benim için para kazandığını biliyorken işime odaklanmak çok zordu.

Kazancımı kontrol etmek için birkaç kez lavaboya gittim ve arada küçük kayıplar olsa da katlanarak artmaya devam ediyordu. Günün sonunda, çocuklarımı uykuya yatırmadan önce hesap bakiyem 7658 liraydı (€1198). Benim çalıştığım işten aldığım bir aylık maaştan fazla!

Haftanın sonunda toplam 30372 lira (€4752) kazandım. Tam olarak 28760 lirayı (€4500) çektim ve geri kalanını yatırım olarak kullandım. 2 gün içinde posta kutusuna tam 28760 lira değerindeki çekim geldi. Gerçek olduğuna inanamadım!

Celal Crypto Robo kullandığı ilk iki hafta için €4500 (₺28760) değerindeki çekini aldı.

Celal devam ediyor.

“Şu an sayesinde günlük olarak sürekli ekstradan 3800–8900 lira arası (€600-€1400) para kazanıyorum. Para birkaç güne bir banka hesabıma aktarılıyor. Sadece birkaç tıklamayla paramı 24–48 saat içinde alıyorum. Havale her gerçekleştiğinde rüya görmediğimden emin olmak için kendimi çimdiklemem gerekiyor.

Neyse ki burdaki işimi SEVİYORUM çünkü insanlara bunun gibi önemli haberler yapma fırsatım oluyor, aksi halde şimdiye istifa etmiştim. Yine de, borçtan kurtuluşumuzu ve maddi durumumuzun düzelmesini kutlamak için ailemle için Endonezya, Bali’de bir tatil planı yaptım!

Ali Koç’in cömertliği olmasaydı ve sırrını televizyonda canlı yayında paylaşmasaydı bu mümkün olmazdı. Bitcoin Freedom’ı kendim deneme riskini aldığım için mutluyum. Eşim hiç olmadığı kadar mutlu ve çocuklarımın oyuncak dolabı da ağzına kadar dolu.

İş arkadaşlarım benim gibi iki hafta önce kaydolmadıkları için başlarını taşlara vuruyorlar. Ama kısa zaman içinde patronum dahil olmak üzere bütün ofis kaydoldu ve bana bunu denediğim için “kahraman” diyorlar.

CRYPTO ROBO KULLANMAYA NASIL BAŞLANIR (SINIRLI SAYIDA YER VAR)

Başlamak için sadece internete bağlı bilgisayarınıza, akıllı telefonunuza ya da tabletinize ihtiyacınız var. Bilgisayar ve internet kullanmayı bilmekten başka hiçbir özel yeteneğe ihtiyacınız yok. Herhangi bir teknoloji ya da dijital para deneyimine de ihtiyacınız yok çünkü yazılım ve kişisel yatırımcınız para kazanmanızı garanti ediyor.

Programın başka bir avantajı da ne zaman isterseniz o zaman başlamanız. Kendi programınızı kendiniz yapıyorsunuz, haftada ister 5 saat, ister 50 saat çalışın İstediğiniz zaman kişisel yatırımcınızla alım-satımlarınızı yapmaya başlayın. Ne zaman isterseniz durdurabilirsiniz (ama neden böyle bir şey yapmak isteyesiniz bilmiyorum).

Okuyucumuza zaman kazandırmak ve programın işlevselliğini tekrar kontrol etmek için, Celal bizim için bir sisteme başlama kılavuzu hazırladı.

İŞTE ADIM ADIM TALİMATLAR:

Crypto Robo’ın gücünü gösteren bir video. Reklam çok iddialı ve adeta büyük harflerle yüzünüze çarpıyor. Ama sonuçta bu bir Amerikan ürünü ve onlar işlerini böyle yapıyorlar. Her neyse, hemen başlamak için videonun yanından adınızı ve e-posta adresinizi girmeniz yeterli.

(İpucu: Para yatırmayacak olsanız bile şimdi kayıt olmanızı öneririm, çünkü kayıt ücreti yok ve Türk vatandaşlarının kayıtları her an sona erebilir)

Ardından hesaba para yatırmanız isteniyor. Para yatırma sayfasında gezinirken cep telefonum çaldı. Uluslararası bir numaraydı o yüzden telefonu açmakta tereddüt ettim ama sonra kim olduğunu anladım.

Arayan tabii ki kişisel hesap yöneticimdi. Verdiği hizmet harikaydı. Beni tüm finansman sürecinden geçirdi. Visa, MasterCard ve American Express gibi tüm kredi kartlarını kabul ediyorlardı. Devam ettim ve minimum tutar olan €250 yani 1600 lirayı yatırdım.

Yatırımımı yaptıktan sonra, kişisel yatırımcım yapay zekanın ilk alım-satımı hesapladığını söyledi. Bana almak isteyip istemediğimi sordu. Başta endişeliydim ama sonra akışına bıraktım.

“Herkes zengin olmak istiyor ama kimse nasıl yapacağını bilmiyor. Bu hep istediğiniz hayatı yaşamanızı sağlayacak bir servet inşa etmeniz için bir fırsattır. Sonsuza kadar elinizin altında OLMAYACAK, o yüzden kaçırmayın.” – Ali Koç

GÜNCELLEME

Kısa bir süre önce, bugün itibariyle Türk vatandaşları için hemen hemen bütün yerlerin dolduğunu öğrendik. Crypto Robo platformu, kullanıcı başına kazancı yüksek tutmak için yalnızca sınırlı sayıda kullanıcı kabul edebiliyor. Şu an itibariyle hala 37 kişilik yer boş, o yüzden acele edin ve hemen kaydolup yerinizi garantiye alın.

Related Posts