Home » Bitcoin Era Atsauksmes 2023 – krāpniecība vai likumīga?

Bitcoin Era Atsauksmes 2023 – krāpniecība vai likumīga?

by admin

Latvijas pilsonis jau gūst miljoniem eiro nepametot mājas, izmantojot šo “bagātību ruleti” – bet vai tas ir likumīgi?

Bitcoin Era Nāc ar jaunus slepenus ieguldījumus, kas simtiem cilvēku Latvijā padarīja ļoti bagātus.

“Mani par veiksminieku padarīja ātra jaunu iespēju izmantošana – bez vilcināšanās. Un tagad, mana naudas taisāmā mašīna ir jauna kriptovalūtas automātiskās tirdzniecības programma ar nosaukumu Bitcoin Era. “Tā ir vienīgā un lielākā iespēja manā dzīvē, tik ātri kļūt laimīgam. Aicinu ikvienu pasteigties un piedalīties, līdz bankas to aptur.”

“Jūs varbūt esat dzirdējuši par šo jauno kriptovalūtas ieguldīšanas platformu, ko sauc Bitcoin Era, tā palīdz cilvēkiem Eiropā, Āzijā un Ziemeļamerikā nakts laikā kļūt bagātiem. Jūs varētu būt skeptiski, jo tas izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība. ”

“Es to saprotu, jo es arī tā domāju, kad mans labākais draugs man to izstāstīja. Bet, kad biju redzējis to savām acīm, cik daudz naudas viņš iegūst, man tas bija jāpamēģina pašam.

Es priecājos, ka pamēģināju, jo šī ir ātrākā un lielākā nauda manā dzīvē. Es runāju par desmitiem tūkstošu eiro dienā autopilotā. Tas patiesi ir ātrākais veids, kā iegūt lielu naudas plūsmu. Tas nevilksies ilgi, jo drīz visi cilvēki par to uzzinās. Vai arī bankas to apturēs.”

KAS TIEŠI IR BITCOIN ERA UN KĀS TAS STRĀDĀ?

Bitcoin Era ideja ir šāda: Ļaut vidusmēra cilvēkiem iekasēt naudu kriptonaudas uzplaukumā, kas joprojām ir visienesīgākais ieguldījums 21. gadsimtā, neskatoties uz to, ko domā lielākā daļa cilvēku.

Lai gan Bitcoin cena ir samazinājusies no visu laiku augstākās vērtības – 20 000 € par Bitcoin, tirgotāji joprojām uzvar. Kāpēc? Jo bez Bitcoin ir tūkstošiem citu kriptovalūtu, kuras ikdienā tiek tirgotas ar milzīgu peļņu.

Dažas no šīm kriptovalūtām ir Ripple, Ethereum, Monero, Zcash un Ripple, un tās joprojām gūst peļņu virs 10 000% un vairāk nekā parastie cilvēki Latvijā.

Bitcoin Era ļauj gūt peļņu no visām šīm kriptovalūtām pat lāču tirgū. Tas izmanto mākslīgo intelektu (MI), lai automātiski apstrādātu ilgtermiņa un īsās pozīcijas pārdošanu jūsu vietā, lai jūs varētu pelnīt naudu visu diennakti pat miega laikā.

Bitcoin Era ir radījuši daži no gudrākajiem tehniskajiem prātiem, kas jebkad eksistējuši. Elons Musks un Bils Geits ir tikai divi no tiem.

Šie tehnoloģiju ģēniji ir uzbūvējuši vairākus miljardus uzņēmumu, lai risinātu tādus sarežģītus jautājumus kā tiešsaistes maksājumi, skaitļošana un transports. Tagad viņi risina bagātības nevienlīdzības globālo problēmu, ļaujot ikvienam – neatkarīgi no tā, cik bagāts vai nabadzīgs viņš ir – iegūt pietiekami naudas, lai izbaudītu laimīgu un piepildītu dzīvi.

BANKAS NEVĒLAS, LAI JŪS ZINĀTU PAR IENESĪGO NAUDAS PELNĪŠANAS IESPĒJU

“Mēs piedzīvojam grūtus ekonomiskos laikus, un tas ir risinājums, ko cilvēki ir gaidījuši. Nekad vēsturē mums nav bijusi šāda brīnišķīga iespēja, ko parasti cilvēki, var vienkārši izmantot, lai iegūtu neticamu labklājību īsā laika sprīdī.

Daži cilvēki vilcinās to izmēģināt, jo tas ir tik neierasti. Un tas ir tāpēc, ka lielās bankas cenšas šo slēpt! Lielās bankas aktīvi veido propagandu un kriptovalūtas un platformu, piemēram, Bitcoin Era, sauc par krāpšanos. Kāpēc? Viņi ir noraizējušies, ka viņu korporatīvā peļņa samazināsies, tiklīdz klienti zinās, kā pašiem radīt milzīgu bagātību.

Patiesība ir tāda, ka kriptonauda ir mūsu dzīves revolūcija, un ikviens, kurš neizmanto šo iespēju, palaiž to garām. Esmu jau saņēmis dusmīgus zvanus un draudus no lielām finanšu korporācijām, jo es pievēršu cilvēku uzmanību šai tehnoloģijai. Bet lai viņi iet pie velna. Cilvēki Latvijā jau sāk uzzināt patiesību, un tas ir tikai laika jautājums, kad arvien vairāk to uzzinās.

Es dalos ar šo, jo esmu saņēmis arī simtiem e-pasta ziņojumu no cilvēkiem, kuri man pateicas par šī noslēpuma izpaušanu. Mans mīļākais stāsts ir par jaunu vīrieti, kas nopirka savai mazajai māsai viņas sapņu auto – Porsche Cayenne, ko nopirka par naudu, ko saņēma Bitcoin Era. Šī platforma patiesi padara ikviena dzīvi un pasauli labāku.

Rūdis Kalns izmantoja savu peļņu, ko nopelnīja Bitcoin Era, lai nopirkstu savai mazajai māsai viņas sapņu auto. Kāds iedvesmojošs stāsts, par labsirdību!

VAI BITCOIN ERA PATIESI STRĀDĀ? MĒS PĀRBAUDĪJĀM, LAI UZZINĀTU

Mūsu vecākie redaktori neļāva mums publicēt interviju ar Mans draugs, kamēr nebijām pārliecinājušies, ka Bitcoin Era ir likumīga iespēja pelnīt naudu no mājām. Mūsu korporatīvā vadība nevēlējās, lai mēs publiskotu jebkādu informāciju, kas varētu likt Latvijas pilsoņiem zaudēt grūti nopelnīto naudu.

Tāpēc mūsu izpētes komanda pārbaudīja Bitcoin Era, lai pārliecinātos, ka tas patiešām darbojas tāpat kā aprakstīja Mans draugs. Viens no mūsu tiešsaistes redaktoriem Toms Kalniņš brīvprātīgi riskēja ar savu naudu un izmēģināja Bitcoin Era.

Toms ir 32 gadus vecs 2 bērnu tēvs, kura sieva pagājušajā gadā slimības dēļ zaudēja darbu. Viņš atzina, ka finansiāli cīnās, un šī ieguldījumu iespēja varētu nākt kā atbilde.

Toma ģimene cīnījās, lai savilktu galus kopā un cerēja, ka Bitcoin Era palīdzēs atbrīvot no finansiālā spiediena, tāpēc viņš nolēma izmēģināt sistēmu un ziņot par rezultātiem
Toms ziņo:

“Sākumā, kad dzirdēju interviju ar Mans draugs, man likās, ka viņš joko. Pelnīšana no mājām ir tikai sapnis. Es tomēr nolēmu to izmēģināt, ņemot vērā savus finansiālos apstākļus un labas

žurnālistikas labad.

Es noskatījos platformas izklāstošo video un tad reģistrējos. Šķiet, ka videoklips bija pārāk daudzsološs, bet es savu skepsi noliku malā. Dažu stundu laikā es saņēmu zvanu no sava personīgā investora. Viņš atbildēja uz visiem maniem jautājumiem un šaubām un pārliecināja, ka nopelnīšu naudu. Laika gaitā.

Mans personīgais investors pat apsolīja, ka ja zaudēšu kaut vienu centu, viņš nekavējoties atmaksās manu depozītu 250 € apmērā. Tik pārliecināts viņš bija, ka tas mainīs manu dzīvi. Tagad šis klientu serviss kas pārsniedz visu, ko esmu redzējis, un nav brīnums, ka bankas ir nobijušās.

Kad saņēmu piekļuvi platformai, es noguldīju savu sākotnējo ieguldījumu 250 € apmērā. Tas ir apmēram tas, ko mana ģimene katru mēnesi tērē neveselīgai pārtikai, tāpēc es nolēmu uz mēnesi pārtraukt mūs vest uz ātrās ēdināšanas iestādēm. Tagad mēs varam būt veseli, turklāt mums ir iespēja kļūt bagātiem.

Pati Bitcoin Era sistēma ir kriptovalūtas automātiskās tirdzniecības platforma. Lai prognozētu, programmatūra izmanto uzlabotus MI algoritmus un mašīnmācīšanos, tas parāda, kad kriptonauda iet uz augšu un uz leju. Tad tas automātiski pirks un pārdos visu diennakti. Tehnoloģijas jau visos veidos ir atvieglojušas mūsu dzīvi, kāpēc gan neizmantot to arī, lai nopelnītu vairāk naudas? ”

TOMA REĀLLAIKA REZULTĀTI SISTĒMĀ

“Vienas stundas laikā pēc 250 € noguldīšanas programmatūra sāka tirdzniecību. Ja godīgi, es biju noraizējies, ka es zaudēšu visu savu naudu. Un tiešām, mans pirmais darījums bija zaudējumi 25 € apmērā!

Jutu, ka elpa aizraujas. Man likās, ka esmu apkrāpts. Es pat biju gatavs piezvanīt savam personīgajam investoram un pieprasīt manu naudu. Bet tad es atcerējos to, ko viņš man teica pēc mūsu zvana: Algoritmam ir taisnība apmēram 80–89% gadījumu. Jūs neuzvarēsiet KATRU tirdzniecību, bet uzvarēsit pietiekami un būsiet rentabls kopumā.

Tāpēc es ļāvu programmatūrai turpināt tirgoties un uzmanīgi to vēroju. Nākamā tirdzniecība bija ienesīga! Tikai 19 €, bet tomēr kaut kas. Nākamajā tirdzniecībā guvu 51 € peļņu. Tad 22 € peļņu, pavisam es nopelnīju 67 €. Un tas viss ātrāk, nekā 5 minūtēs!

Drīz es sāku krāt skaidru naudu kā bonbongas, un es neticēju savām acīm. Katru reizi, kad atsvaidzināju ekrānu, mana peļņa auga arvien vairāk. Es jutos kā lietojis narkotikas, jo šī bija tik aizraujoša steiga.

Ikreiz, kad es atsvaidzināju savu tirdzniecības paneli, mana peļņa auga arvien vairāk. Tas bija tik aizraujošs skrējiens!

Tagad es zinu, kāpēc Mans draugs ir labā omā visu laiku. Un kāpēc lielās bankas negrib, lai cilvēki uzzin par bagātības ruleti. Dienas beigās es biju nopelnījis jau vairāk nekā 754 € lielu peļņu, nav slikti ieguldot 250 €! Es biju tik aizrauts, ka knapi aizgāju gulēt.

Nākamā diena bija otrdiena, un man bija jāatgriežas darbā. Ja godīgi (un nesaki to priekšniekam), bija grūti koncentrēties uz savu darbu, zinot, ka Bitcoin Era programmatūra man taisa naudu.

Dažas reizes aizlavījos uz vannas istabu, lai pārbaudītu savu peļņu, un viņi turpināja pelnīt (ar nelieliem zaudējumiem šur tur). Dienas beigās, pirms es iemidzināju savus bērnus, mans konta izraksts rādīja 1,349,13 €. Tas ir vairāk, kā nopelnu savā darbā NEDĒĻĀ!

Nedēļas beigās es jau biju nopelnījis 5,349,12 €. Es izņēmu tieši 4,500 € un atkal investēju. 2 dienu laikā savā pastā saņēmi pirmo čeku par 4,500 €, es neticēju, ka tas notiek pa īstam!”

Toms divu nedēļu laikā pēc Bitcoin Era lietošanas saņēma 4,500 €.

Toms turpina,

“Tagad es pamazām nopelnīju 700 € līdz 1500 € dienā pateicoties Bitcoin Era. Tagad nauda ik pēc pāris dienām tiek noguldīta manā bankas kontā. Tikai daži klikšķi, un es saņēmu savus līdzekļus 24–48 stundu laikā. Ikreiz, kad pārskaitījums nokļūst manā norēķinu kontā, man ir jāiekniebj sev, lai pārliecinātos, ka es nesapņoju.

Par laimi, es MĪLU savu darbu šeit, jo man ir jāpiedāvā cilvēkiem svarīgi ziņu stāsti (piemēram, šis), pretējā gadījumā es jau būtu izstājies. Es tomēr plānoju savai ģimenei atvaļinājumu Bali Indonēzijā, lai atzīmētu, ka esmu bez parādiem un beidzot atgūstu savas ģimenes finanses!

Tas nebūtu iespējams bez Mans draugs dāsnuma un dalīšanās ar savu slepeno informāciju tiešraidē televīzijā. Es priecājos, ka riskēju pats izmēģināt Bitcoin Era. Mana sieva ir laimīgāka nekā jebkad agrāk, un manu bērnu rotaļlietu skapis ir labi aprīkots.

Mani kolēģi šausta sevi, ka pirms divām nedēļām nepierakstījās tāpat kā es. Bet drīz viss mūsu birojs reģistrējās (ieskaitot manu priekšnieku), un viņi mani sauc par “varoni”, ka to izmēģināju. ”

KĀ UZSĀKT DARBĪBU BITCOIN ERA (IEROBEŽOTA IESPĒJA)

Lai sāktu, jums ir nepieciešams tikai dators, viedtālrunis vai planšetdators ar piekļuvi internetam. Jums nav nepieciešamas nekādas īpašas prasmes, izņemot zināšanas par datora lietošanu un interneta pārlūkošanu. Jums nav nepieciešama nekāda tehnoloģija vai kriptovalūtas pieredze, jo programmatūra un jūsu personīgais investors garantēs jums peļņu .

Vēl viena šīs programmas priekšrocība ir sākt darbu, kad vēlaties. Jūs varat izveidot savu grafiku – neatkarīgi no tā, vai tas notiek 5 stundas nedēļā vai 50 stundas nedēļā. Vienkārši sāciet darbināt automātiskās tirdzniecības programmatūru, kad vēlaties, un jūs varat pārtraukt darbību, kad vien vēlaties (es nezinu, kāpēc lai jūs kādreiz to vēlētos).

Lai ietaupītu mūsu lasītāja laiku un vēlreiz pārbaudītu funkcionalitāti, Toms laipni izveidoja rokasgrāmatu, kā sākt darbu sistēmā.

LŪK MANS SOLI-PA-SOLIM IZKLĀSTS:

Pirmais, ko redzat, ir video, kurā parādīts Bitcoin Era spēks. Reklāma ir liela un drosmīga, un tā jūs ietekmē, bet tas ir latviešu produkts, un tieši tā viņi dara lietas. Jebkurā gadījumā jūs vienkārši iesniedziet savu vārdu un e-pasta adresi un pēc video noskatīšanās varat sākt.

( Padoms : Pat ja jūs nolemjat neinvestēt naudu, es iesaku reģistrēties tagad, jo bezmaksas reģistrācija jebkurā brīdī var beigties)

Pēc tam jūs lūgs izveidot kontu. Kad es šķirstīju depozīta lapu, man iezvanījās mobilais telefons. Tas bija starptautisks numurs, tāpēc es vilcinājos atbildēt, bet tad es sapratu, no kā tas acīmredzami ir.

Protams, tas bija mans personīgais konta pārzinis. Viņa serviss bija lielisks. Viņš mani pārņēma visā finansēšanas procesā. Viņi pieņem visas galvenās kredītkartes, piemēram, Visa, MasterCard un American Express. Es devos uz priekšu un noguldīju minimālo summu, kas ir 250 €.

Kad tas tika finansēts, es devos uz programmatūras sadaļu “Automātiskais tirgotājs”, tirdzniecības summu iestatīju uz ieteicamo 50 € un iespējoju to. Programmatūra sāka veikt darījumus ar lielu ātrumu, un es sākumā uztraucos, bet ļāvu tai darīt savu.

“Ikviens vēlas būt bagāts, bet neviens nezina, kā to izdarīt. Nu, tā ir visa mūža iespēja izveidot bagātību, kas ļaus jums dzīvot dzīvi, kuru jūs patiešām vēlaties. Tā NEBŪS mūžīgi, tāpēc nepalaidiet garām. ”

ATJAUNOT

We just receivied news that as of today, almost all positions are filled up. Bitcoin Era can only accept a limited number of total users to keep the profit per user is high. As of right now, there are still (37) spots left, so hurry up and reģistrējieties, lai garantētu sev vietu .

Related Posts