napísal R. VittekUtorok, Ak žijete na Slovensku a hľadáte si ďalší pravidelný príjem, bez ohľadu na vaše pohlavie, vzdelanie alebo úroveň skúseností, mali by ste si prečítať neuveriteľný príbeh, ktorý s nami dnes zdieľala Kristína Horvátová.Ako vidíte, 28-ročná Kristína Horvátová, kedysi obchodná asistentka, ktorá predčasne ukončila školu, je teraz jedným z najmladších milionárov na svete, ktorá minulý mesiac zarobila 1 358 801 €. Kristína nám hovorí o jej úspechu a presných krokoch, ktoré podnikla na dosiahnutie finančného úspechu.
Akonáhle si prečítate jej príbeh a nebojíte sa malého rizika, budete tiež môcť pravidelne zbierať milióny eur v hotovosti navyše.

Kristína Horvátová – Zvolen, Slovensko. Jedna z najmladších multimilionárok na svete.

Kristína Horvátová:„Nedávno som si spomenula na deň, keď som si naivne ušetrila mojich prvých 280 €, pretože som snívala o otvorení online obchodu s ručne vyrábanými šperkami a užívaní si svojho koníčka na cestách po svete.”

Potom som bývala s manželom v malom byte – nikdy sme nemali dosť peňazí. Pracovala som ako obchodný asistent a dychtivo som sa začala vzdelávať na miestnej vysokej škole, chcela som nasať čo najviac vedomostí, pretože som si myslela, že profesionálny prístup k mojej práci by mi pomohol zarobiť si dobré peniaze a podporiť moju rodinu.

„Žiaľ, minulý rok zomrel môj otec.”

Tieto roky som trávila v neustálom zhone, snažila som sa robiť všetko naraz, od chudnutia po nájdenie lepšej práce. Potom sa stala najstrašnejšia vec v mojom živote, keď som sa raz vrátila domov o trochu skôr, než bežne. Prichytila som svojho ex-manžela so svojou bývalou priateľkou z pred 6-tich rokov v našej vlastnej posteli!“

Cítila som sa mizerne a nemohla som uveriť, ako to mohol urobiť mne a nášmu dieťaťu! Strašné bolo aj to, že som nemala kam ísť, pretože to bol tiež jeho dom a musela som si nájsť miesto pre svoje dieťa a pre seba.

Keď je všetko zlé, nemáte peniaze a nemáte žiadne vyhliadky, zrazu si uvedomíte, že nemôžete prepadnúť zúfalstvu – je to cesta, ktorá nikam nevedie, takže jednoducho musíte nájsť cestu a ísť si za ňou.

Aj keď som bola vždy vždy veľmi plachá a neistá, musela som sa dať dokopy a niečo urobiť. Vždy som hľadala rôzne spôsoby, ako zarobiť viac peňazí, pretože môj plat nestačil.

„Prešla som si veľmi ťažkým obdobím v mojom živote, ale teraz si uvedomujem, že mi to pomohlo stať sa silnejšou.“

Takže jedného dňa som scrollovala na sociálnych sieťach a narazila som na facebookový príspevok, ktorý hovoril o „systéme.“ Bol to videonávod o zarábaní peňazí online. Zaujalo ma to, lebo sa schéma zdala byť veľmi jednoduchá, aj keď som vždy nenávidela hodiny ekonómie.

Začala som teda hľadať ďalšie informácie a objavila som skupiny na Facebooku, kde ľudia diskutovali o obchodných stratégiách a tipoch. Dozvedela som sa, že obchodovanie so „systémovými“ zmluvami je jednou z najjednoduchších a „najlacnejších“ metód a je to dobrá platforma pre začiatočníkov.

„Pochopila som jednoduché kroky, ktoré bolo potrebné spraviť, aby som prvýkrát zarobila 147 € za hodinu!“

Fungovalo to od prvého dňa. Stačilo pochopiť jednoduché kroky, ktoré bolo potrebné spraviť aby som zarobila svojich prvých 147 € v priebehu jednej hodiny! Najprv som si myslela, že by to mohol byť nejaký trik a oni si tie peniaze zoberú späť s nejakým ospravedlnením, ale vytiahla som si ich a fungovalo to!

„O tri mesiace neskôr som už mala dosť peňazí, aby som mohla ísť cestovať po svete s mojou milovanou dcérou.“

Ale o čom presne Kristína hovorí?

Kristína dokázala získať tieto peniaze navyše a mohla si tak otvoriť svoj obchod so šperkami, a to vďaka online systému, ktorý už desaťročia potichu robí z niekoľkých obyčajných Slovákov boháčov.

Zdroj z poprednej poradenskej spoločnosti uviedol: „Týmto sa teraz vytvára omnoho viac týždenných milionárov, ako v lotérii. V skutočnosti vidíme, že 90% nových klientov, ktorí hľadajú poradenstvo v oblasti správy svojich financií, zarába svoje hlavné príjmy práve týmto spôsobom. Je ohromujúce, že mnoho z týchto ľudí pracovalo v bežných zamestnaniach, napríklad v stavebníctve, kanceláriách a dokonca aj nezamestnaných, a teraz zarábajú viac, ako najvyšší riaditelia v Londýne, New Yorku alebo Tokiu.”

Po rozsiahlom výskume sme boli my z Daily News ohromení z výsledkov.

Experti to volajú „Bitcoin UP”. Je to najrýchlejší stroj na zarábanie peňazí v histórii. Je veľmi pravdepodobné, že sa dozviete viac o jeho základoch na CNN, NBC a Fox a mohli by ste si o tom prečítať na USA Today, Time, Fortune alebo aj v miestnych novinách.

Začalo to v 90. rokoch minulého storočia a odvtedy bohatí bankári a ďalší členovia 1% zarobili doslova z ničoho nič miliardy dolárov. Je to stokrát efektívnejšie, ako začatie podnikania na kolene. Žiadne problémy, žiadni „zamestnanci“, vôbec žiadny predaj.

Dozvedeli sme sa, že Bitcoin UP obchodovanie so zmluvami zarába peniaze nákupom, keď cena stúpa a keď cena klesá. Toto je známe ako predaj nakrátko, stačí si len otvoriť pozíciu a zisky prichádzajú rýchlo.

Prekvapivo, 9 z 10 Slovákov o tom nikdy nepočulo. Nehovoríme o zložitých obchodných platformách alebo o čomkoľvek komplikovanom … Tento systém je taký jednoduchý, že ho môžete použiť, aj keď o obchodovaní neviete nič. Aj keď ste vo svojom živote nikdy neinvestovali.

Skutočne:

 • NEPOTREBUJETE nič vedieť o obchodovaní (vlasnte, čím menej viete, tým lepšie, pretože nebudete zaujatí);
 • NEPOTREBUJETE vedieť nič o investovaní;
 • NEPOTREBUJETE vela peňazí;
 • A NEPOTREBUJETE veľa voľného času;

Čo potrebujete vedieť je, že môžete začať jednoduchým vkladom 250 € na 100% bezpečný a bezplatný brokerský účet, a dosahovať zisky klikaním.

Neexistujú žiadne maximá. Majetní jednotlivci mohli vložiť 5 miliónov, 10 miliónov alebo dokonca 100 miliónov eur. Nuž a potom všetci mohli sledovať, ako hodnota ich účtu rastie v priebehu niekoľkých hodín.

Ktokoľvek sa to môže ľahko naučiť a zvládnuť to. Nepotrebujete žiadne predchádzajúce investičné skúsenosti, ani obchodné zázemie. Nepotrebujete vysokoškolské vzdelanie. Nemusíte byť ani dobrý v matematike. Nevyžaduje to žiadnu tvrdú prácu, ani žiadne predávanie. Všetko máte pod vlastnou kontrolou a nemusíte sa riadiť sa náročnými pokynmi. Nie sú potrebné žiadne odhady, ani „šťastie“. Ak sa raz na to dáte, zaberie vám to len niekoľko hodín týždenne. Môžete to všetko robiť doma alebo kdekoľvek chcete, zatiaľ čo robíte aj iné veci!

Toto je ešte ohromujúcejšie: keď normálna akcia alebo podiel získa žalostných 10%, tento Bitcoin UP môže vrátiť 10, 50 alebo dokonca 200-krát viac! Úžasné, nie?

V priemere to je 44-násobok vášho vkladu! To stačí na to, aby sa každých 140 € zmenilo na 6 160 €; každých 704 € na neuvertieľných 30 976 €. A to všetko, len za pár mesiacov.

Znie to príliš dobre na to aby to bola pravda? To si pôvodne mysleli aj títo obyčajní Taliani:

 • Napríklad Ethan Jones (45) dosiahol zisk vo výške 8 704 221 € BEZ akejkoľvek predchádzajúcej skúsenosti s investovaním;
 • Blessing Mokotjo sa vo veku 24 rokov stal bohatší o niekoľko stotisíc, vďaka počiatočnému vkladu vo výške 338,18 € od svojho otca;
 • Benny McDonald má v banke vo veku 27 rokov viac ako 3 000 000 € a hovorí: „Život je SKVELÝ“;
 • Čistý majetok Evie Brownovej vzrástol v priebehu niekoľkých týždňov na ŠESŤ ČÍSEL!

„Všetci zarobili veľa peňazí investovaním nie viac ako 250 € – 1 127 €.“

Než budeme pokračovať, musíme vás varovať. Finančná elita sa smrteľne obáva, že na to skočí viac Slovákov. Už teraz je naštvaná na niekoľko veľmi silných bánk. Veľké maklérske firmy im šliapu po krku, pretože strácajú milióny a spolu s vládami urobia všetko, čo je v ich silách, aby zakázali túto metódu na Slovensku, a zabránili tak občanom pracujúcej triedy zbohatnúť za jednu.

DÔKAZ: Jeden z našich čitateľov zmenil 250 € na 60 477 €

Samozrejme mohli by ste byť skeptický, že niečo tak jednoduché by nemohlo byť tak ziskové. Preto sa redaktori nášho časopisu rozhodli tento systém otestovať – a naši skeptici boli úplne ohromení.

Nebolo ťažké nájsť dobrovoľníka. Naša schránka bola zaplavená žiadosťami a nakoniec sme vybrali Chrisa Warda, ako toho šťastlivca. Je to 42-ročný otec a žije v Durbane so svojou manželkou. Ako mechanik bol vždy schopný zaplatiť účty, ale nikdy nebol schopný vziať svoju rodinu na zaslúženú exotickú dovolenku. A bez akýchkoľvek počítačových zručností, titulov alebo znalostí o tom, ako fungujú finančné trhy, bol pre nás dokonalým testom.

Chris Ward, 5 dní po začatí: „Nemohol som uveriť svojim očiam, nie je potrebné sa nič učiť, nie je potrebná takmer žiadna práca!“

Prvý deň:

„Prvú vec, ktorú som urobil, bolo vytvorenie účtu na registračnej stránke Bitcoin Bank. Zadanie mena, e-mailu, telefónneho čísla a hesla mi trvalo asi 2 minúty.

Na aktiváciu systému som musel previesť 250 € do mojej novej online peňaženky. Pretože ide iba o prevod zostatku, nestálo ma to nič. Vedel som, že môžem svoje peniaze kedykoľvek získať späť.

Cítil som veľké nadšenie z toho, že som začal obchodovať po všetkých tých správach o ľuďoch, ktorí zarábajú obrovské peniaze z tohto systému. Potom mi zazvonil môj bezplatný hovor. Mohlo to byť naozaj také jednoduché?“

Druhý deň:

Na druhý deň som sa zobudil a ponáhľal som sa do práce. Zaspal som a zmeškal som vlak. Keď som prišiel do kancelárie, skontroloval som svoje e-maily a vypil kávu. Potom som si spomenul, že som zabudol skontrolovať svoj obchody! To už bolo 10:45, takže to bolo skoro 12 hodín po tom, čo som vložil vklad. Prihlásil som sa na stránku, bol som nervózny, ale aj nadšený. Budú tam stále moje peniaze? Cítil som sa ozaj trochu nervózny …

Otvoril som administračný panel webu. Najprv som si myslel, že som urobil chybu. Bol to môj účet? Dvakrát som skontroloval názov účtu v rohu, áno, bolo to moje. V tom okamihu som skoro vylial svoju kávu! Videl som, že môj nový zostatok bol v tom čase 12 200 €. Neuveriteľné! Len za 12 hodín, keď som spal, zarobil môj 250-eurový účet presne 11950 €! Som rád, že som si na pamiatku spravil snímku obrazovky, takže nižšie vidíte to, čo som videl ráno ja. Napísal som svojmu osobnému mentorovi. Ku podivu, nebol taký prekvapený, ako ja. „Je to normálne,“ povedal, „v skutočnosti často vidíme, že ľudia za prvých 12 hodín zarobia aj viac“. Bol som ohromený, táto vec naozaj fungovala. Po zvyšok dňa som sa takmer nemohol sústrediť na svoju prácu…

Chrisov zostatok účtu po jednom dni …

Tretí deň:

„V tretí deň môjho obchodovania som sa do toho skutočne dostal. Videl som, že to nebol žiaden komplikovaný systém pre manažérov fondov a maklérov. Bolo to ľahké a nielen to. Bolo jasné, ako som zarobil toľko peňazí. Nakoniec som pochopil, prečo to slávni miliardári nazývali novou ekonomikou: stokrát silnejšou, ako čokoľvek iné, čo som si kedy dokázal predstaviť. Predtým, ako som tú noc išiel spať, mi peňaženka ukázala úžasných 27 700 €.“

Štvrtý deň:

“Dnes sa veci naozaj rozbehli.” Môj mentor v Bitcoin UP mi vysvetlil, že čím viac peňazí som zarobil, tým viac som mohol potenciálne zarobiť. Urobil som niekoľko ďalších obchodov. Zostatok na konci dňa bol ohromujúcich 54 850 €. To bolo omnoho viac, ako obyčajne zarobím. Za 4 pozoruhodné dni som si zarobil dosť na to, aby som cestoval po svete so svojou priateľkou, prvou triedou! O mojom úspechu ešte nevedela. Na víkend som si rezervoval izbu v 5-hviezdičkovom hoteli, aby som jej povedal o tomto úžasnom príbehu. Rozhodol som sa, že splatím jej študentskú pôžičku, aby mohla pokračovať vo svojom sne ako nákupca módy. Tieto peniaze zmenili náš život.“

Piaty deň:

„Prvú vec, ktorú som urobil, bolo skontrolovanie štatistík na svojom telefóne. Nemusel som sa báť, aby som stíhal vlak, pretože som si už zariadil, aby ma prišla vyzdvihnúť limuzína. Iste, bolo to nákladné, ale chcel som vidieť výraz na tvári môjho šéfa, keď som pred kanceláriou vysadol z čiernej limuzíny! Cítil som sa ako Gordon Gecko vo filme “Wall Street” a bolo to fakt zábavné. Rozhodol som sa, že nechcem tráviť každý deň prácou za minimálnu mzdu, keď som si mohol zarobiť rovnakú sumu prácou z domu (ak sa to vôbec dá nazvať práca!). V práci som dal výpoveď a dal som obrovský darčekový kôš všetkým mojim priateľom v kancelárii. Niektorí ľudia si mysleli, že som vyhral v lotérii. Nepovedal som im o svojom tajomstve. Chcel som počkať a odhaliť to najskôr svojej priateľke.“

Šiesty deň:

„Toto je posledný deň môjho obchodného denníka. Je nedeľa a to je náš „rodinný deň“, takže nepracujem. Našťastie môj zostatok stále rastie, a to aj dnes. Nezáleží na tom, či trávim čas so svojou rodinou alebo robím niečo iné, každý deň čo sú trhy otvorené budem profitovať. Môj celkový zostatok je momentálne 421 150 € a neustále rastie.

„Rozhodol som sa vybrať na môj sporiaci účet 300 000 €. Do 5 minút mi volal vedúci banky s otázkou, ako som mohol zarobiť toľko peňazí. Keď som mu povedal, že mám prístup do Bitcoin UP, povedal mi, že nie som prvý, kto pomocou toho zarobil obrovské sumy peňazí, a pozval ma, aby sme si pohovorili o investičných príležitostiach.

Sotva pred tromi týždňami som nemohol od nich dostať hypotéku a teraz ma banka pozvala na súkromné obchodné jednanie. Neuveriteľné, ako rýchlo sa môžu časy zmeniť..“

Záverečné myšlienky

Ako spotrebiteľ môžete mať pochybnosti o účinkoch Bitcoin UP, ale mali by ste to skúsiť; výsledky sú skutočné. Dôkazy z odporúčaní hovoria samy za seba. A nie je čo stratiť, pretože platforma ponúka plnú náhradu za váš počiatočný vklad.

V bežných médiách o tom nebudete počuť, pretože je to jedno z najlepšie strážených tajomstiev Wall Street. Nechcú, aby bežní občania získali toto veľké bohatstvo. Pretože bohatstvo sa rovná moci. A to nie sú ochotní zdieľať.

V týchto ťažkých ekonomických časoch si každý zaslúži príležitosť privyrobiť, bohužiaľ takéto programy sú k dispozícii iba pre vybranú skupinu.

Ako zistiť, či je pre vás Bitcoin UP vhodný? No, to sa v podstate nedá, ale ak máte na účte aspoň 250 €, máte voči svojej rodine morálny záväzok – pre svoje vlastné blaho a blaho vaších detí – aspoň to skúsiť.

Veríme, že každý má na to, aby dosiahol to, čo Kristína. Ale teraz je čas konať, ak si to nechcete nechať ujsť.

Z dôvodu extrémne vysokého dopytu zostáva iba 100 miest. Uchádzači budú prijatí na báze „kto prv príde, ten skôr berie.”

Kristínine inštrukcie k úspešnému obchodovaniu krok za krokom:

 • Najskôr si vytvorte účet, ak je to ešte možné. Webová stránka sa otvorí v rovnakom okne. Tu je to, čo uvidíte ako prvé:
 • Po registrácii na bezplatný účet vám profesionálni poradcovia telefonicky overia váš nový účet a poskytnú vám poradenstvo zodpovedaním otázok jasným a netechnickým spôsobom, aby ste boli úplne ubezpečení tým, že tento účet je pre vás vhodný skôr, ako vložíte akékoľvek peniaze.
 • Po registrácii kliknite na tlačidlo Uskutočniť vklad a na váš účet vložte sumu minimálne 250 €. Čiastka, ktorú vložíte, je čiastka, s ktorou budete obchodovať – Bitcoin UP je úplne zadarmo a peniaze môžete kedykoľvek vybrať!

Pokiaľ sa stále zobrazuje registračný formulár na ďalšej stránke, stále máte šancu.

* Vyplňte všetky podrobnosti správne, aby ste sa vyhli sklamaniu.

Keď sme sa Kristíny opýtali, či by nám ukázala svoju elektronickú peňaženku, pretože som nikdy nevidel také množstvo peňazí, dychtivo s tým súhlasila:

Pre tých, ktorí stále pochybujú (to som bol aj ja) je tu fotografia jej e-peňaženky:

Zaregistrujte sa teraz