Home » Marta Manowska Bitcoin Era Opinie 2020 – oszustwo lub legit?

Marta Manowska Bitcoin Era Opinie 2020 – oszustwo lub legit?

by admin

RAPORT SPECJALNY: Eksperci są pod wrażeniem od Marty Manowskiej i jej nowej inwestycji. Funkcjonariusze banków i urzędów skarbowych próbują wyciszyć ten temat w mediach.

Korzystając z tego niedopatrzenia systemu finansowego w ciągu ostatnich 2 lat polacy zgarnęli kilkaset milionów euro.

Marta Manowska ujаwnіа nоwą, tаjną іnwеstусję, którа sprаwіа, żе sеtkі rolników stаją sіę bаrdzо bоgасі.

Marta Manowska, znana jako prowadząca programu telewizyjnego „Rolnik szuka żony”, w zeszłym roku w swoim zeznaniu podatkowym podała dochód w wysokości 42 300 000 USD. Marta nigdy nie ukrywała, że zarabia nie tylko jako dziennikarka telewizyjna.

Marta Manowska odwiedziła radio „Złote Przeboje”, w którym podzieliła się metodą, która wzbogaciła tysięcy rolników w Polsce przez nową technologię. Ten biznes będzie się rozwijał, dopóki banki i skarbówka nie “przyłożą do tego ręki”

…i rzeczywiście – kilka godzin po zakończeniu wywiadu, zastępca kierownika Krajowej Administracji Skarbowej zadzwonił z żądaniem o wstrzymaniu publikacji edycji radio – ale było już za późno.

Oto co się dokładnie stało:

Prowadzący programu Radio „Złote Przeboje” – Mirosław Szczepanik – zaprosił Martę Manowską, by podzieliła się swoim sposobem na sukces finansowy.

“Świat szybko się rozwija, a ja aktywnie śledziłam trendy w świecie kryptowalut. Widzisz, 80% mojego czasu spędzam na telewizji, i ja po prostu fizycznie nie mam czasu na śledzenie wszystkich tych wykresów i wskaźników. Na szczęście teraz używam polskiej aplikacji do automatycznego handlu Bitcoin Era Platform. Dopóki nasze banki i skarbówka nie odcięli nas całkowicie od międzynarodowego biznesu, ludzie mogą zarobić ogromną kasę na Bitcoinie.”

Mirosław Szczepanik nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył – Marta Manowska wyciągnęła swoją komurkę i pokazała widzom, jak dużo zarabia pieniędzy dzięki tej nowej aplikacji do handlu, o którym aktualnie wszyscy mówią w Polsce.

Program dobiegł końca, zanim Marta Manowska mógła dogłębnie opisać temat. Dlatego postanowiliśmy przeprowadzić z nią ekskluzywny wywiad, by dowiedzieć się więcej na temat tej prowokującej okazji.

EKSKLUZYWNY WYWIAD Radio Złote Przeboje Z MARTĄ MANOWSKĄ

„Może słyszeliście o nowej platformie inwestycyjnej dla kryptowalut o nazwie Bitcoin Era. Ten system pozwala zwyczajnym rolnikom, w Polsce, Niemczech oraz Danii zarabiać tyle, żeby nie orać przez najbliższe kilkanaście lat. Byłam nastawiona dość sceptycznie do tego wszystkiego, gdyż brzmi to zbyt dobrze żeby było prawdą.”

Manowska kontynuowała:

„Oczywiście słyszałam o kryptomilionerach, ale to był obcy dla mnie temat, tym bardziej że nie znam się na IT lub giełdach. Ale po tym, jak osobiście zobaczyłam kwoty, które zarabiał mój chłopak, sama musiałam tego spróbować.

Cieszę się, że podjęłam ten pierwszy krok, bo to były największe i najłatwiejsze pieniądze w moim życiu. Mówię o tysiącach złotych na dzień przy korzystaniu z algorytmu sztucznej inteligencji. Obecnie to dosłownie najszybsza metoda na zarabianie pierwszego kapitału. Myślę, że ten trend nie potrwa dłużej niż kilka lat, dopóki wszyscy ludzie nie będą korzystać z tej aplikacji. Lub kiedy banki oraz urzędy skarbowe tego ostatecznie nie zabronią.”

CZYM DOKŁADNIE JEST Bitcoin Era I JAK TO DZIAŁA?

Pomysł na Mercyruo Bit był bardzo prosty: pozwolić zarobić przeciętnemu rolnikowi na koniunkturze związanej z kryptowalutami, które wciąż stanowią najbardziej dochodowy rodzaj inwestycji w XXI wieku, pomimo negatywnej opinii większości funkcjonariuszy banków oraz urzędów skarbowych.

Chociaż сena Bitcoinów spadła z rekordowego poziomu 20 000 $, ale ludzie nadal zarabiają ogromne kwoty. Pytasz jak? W tym czasie pojawiły się setki innych kryptowalut, które przynoszą jeszcze większe zyski niż sam Bitcoin.

Najbardziej zaawansowane tokeny dzisiaj to: Etherium, Ripple, EOS Technologia Blockchain przewróci system finansowy do góry nogami. Podczas gdy wszyscy ludzie inwestują w banki, zarabiam ponad 10000% z mojego kapitału, po prostu omijając tych niepotrzebnych pośredników.

Bitcoin Era pozwala Ci zarobić na tych wszystkich kryptowalutach, nawet podczas spadków rynku. Korzysta ze sztucznej inteligencji (SI), by automatycznie obsługiwać sprzedaż w długim i krótkim czasie za Ciebie, co pozwala Ci zarabiać pieniądze całodobowo, nawet wtedy, gdy śpisz.

Bitcoin jest wspierany przez jedne z najbystrzejszych umysłów pod względem technologii. Richard Branson, Elon Musk oraz Bill Gates – oto zaledwie kilka przykładów.

Bіll Gаtеs оrаz Rісhаrd Brаnsоn оmаwіаją sуstеm Bіtсоіn nа tаrgасh СЕS 2020.

Ci geniusze w zakresie technologii rozwinęli firmy o wartości wielu miliardów dolarów w oparciu o rozwiązywanie skomplikowanych zagadnień, takich jak płatności online, obliczanie oraz transport. Aktualnie zajmują się światowym problemem nierównego podziału dobrobytu,

pozwalając wszystkim ludziom – niezależnie od zamożności tych osób – na zarabianie takich kwot pieniędzy, by prowadzić szczęśliwe i spełnione emocjami życie..

TАJЕMNІСА ZАRАBІАNІА LUKRАTУWNУСH KWОT, KTÓRА JЕST UKRУWАNА PRZЕD TОBĄ PRZЕZ WІЕLKІЕ BАNKІ

Marta kontynuowała :

„Obserwujemy trudne czasy dla gospodarki, a to jest rozwiązanie, którego rolnicy oczekiwali. Nigdy w historii nie doświadczyliśmy tak doskonałej okazji, z której zwykłe osoby mogą łatwo skorzystać, by wygenerować olbrzymie zyski w tak krótkim czasie.

Niektórzy ludzie wahają się, czy warto w to wchodzić, gdyż ten sposób jest tak atypowy. Wynika to z faktu, że urzędy skarbowe nie dostaną z tego ani złotówki! Wielkie banki aktywnie prowadzą propagandę i twierdzą, że kryptowaluty to jedna wielka bańka. Dlaczego? Martwią się o swoje dochody, które zmaleją, gdy ich klienci dowiedzą się, jak można samodzielnie zarabiać na własnych środkach bez pośrednictwa placówek bankowych.

Kryptowaluta to rewolucja naszego życia – to fakt – a każda osoba, która nie skorzysta z tej okazji, będą o kilkanaście set tysięcy do tylu. Ludzie w Polsce już poznają prawdę, a to tylko kwestia czasu, zanim coraz więcej osób się o tym dowie.

Udostępniam to, gdyż otrzymałem również setki e-maili od osób, które dziękowały mi za to, że ujawniłem tę tajemnicę. Moją ulubioną wiadomością jest e-mail od starszego właściciela gospodarstwa rolnego , który kupił swojemu młodszemu synowi jego wymarzony samochód – Mercedes GL520– a na jego zakup przeznaczył środki wygenerowane aplikację Bitcoin Era. Ta platforma naprawdę poprawia jakość życia wszystkich ludzi na świecie”.

CZY Bitcoin Era NAPRAWDĘ DZIAŁA? TESTUJEMY GO OSOBIŚCIE

Nasi redaktorzy nie pozwoliliby nam na publikację wywiadu z Martą Manowską, gdybyśmy nie zweryfikowali, że Bitcoin Era stanowi legalną metodę na zarabianie pieniędzy w domu. Nasze kierownictwo nie chciało, abyśmy publikowali jakiekolwiek informacje, które mogłyby potencjalnie doprowadzić do utraty ciężko zarobionych pieniędzy przez obywateli Polski.

Dlatego nasz zespół redaktorów przetestował platformę Bitcoin Era, by upewnić się, że ten system rzeczywiście działa, tak jak przedstawiła to Marta Manowska. Jeden z naszych redaktorów online – Rodzina Barka – zgłosił się, by wypróbować Bitcoin Era, ryzykując własnymi środkami finansowymi.

Bartek ma 53 lata i jest ojcem 2 córek, w ciągu ostatniego roku jego żona straciła pracę ze względu na chorobę. Przyznał, że borykał się z trudnościami finansowymi, a ta okazja inwestycyjna mogła stanowić środek zaradczy na jego problemy.

Rodzina Barka miała problem, by związać koniec z końcem, i była pełna nadziei, że platforma Bitcoin Era będzie mogła zmniejszyć jego obciążenie finansowe. Dlatego Bartek postanowił przetestować system i przedstawić swoje wyniki

Bartek powiedział:

Początkowo, po wysłuchaniu wywiadu ze Stochem , pomyślałem sobie, że to żarty. Zarabianie pieniędzy w domu to tylko marzenie. W każdym razie podjąłem decyzję, by tego spróbować, biorąc pod uwagę moje warunki finansowe i dla dobra dziennikarstwa.

Dokonałem rejestracji . Film obiecywał zbyt wiele, ale zapomniałem o swoim sceptycznym nastawieniu. W ciągu kilku godzin odebrałem połączenie od swojego osobistego doradcy. Odpowiedział na wszystkie moje pytania dotyczące metodologii zarabiania, ustosunkował się do wszystkich moich wątpliwości oraz zagwarantował mi namacalne wyniki już w ciągu pierwszego dnia handlu.

Mój osobisty doradca obiecał mi nawet, że jeśli stracę choćby złotówkę, to on szybko zrekompensuje moją wpłatę w wysokości 956 zł. Był na tyle przekonany, że ten system zmieni moje życie. Oto obsługa klienta, jakiej jeszcze nie widziałem – nie dziwię się, że banki są tym przestraszone.

Po otrzymaniu dostępu do platformy zasiliłem swoją pierwszą inwestycję w wysokości 956 zł. To kwota, jaką moja rodzina przeznacza na jedzenie typu fast food każdego miesiąca, więc postanowiłem przestać uczęszczać do miejsc z takimi posiłkami przez miesiąc. W ten sposób teraz możemy cieszyć się zdrowiem oraz skorzystać z możliwości zdobycia dużych pieniędzy.

System Bitcoin Era to platforma do automatycznego handlu kryptowalutami. Oprogramowanie powstało w oparciu o zaawansowane algorytmy SI oraz uczenie maszynowe, aby dokładnie przewidzieć moment, w którym kryptowaluty zanotują wzrost i spadek. Następnie system będzie automatycznie dokonywał za Ciebie transakcji kupna i sprzedaży przez całą dobę. Technologia już uprościła nasze życie w każdy możliwy sposób, więc dlaczego jej nie wykorzystać do zarabiania dodatkowych pieniędzy?

WУNІKІ BARTEKA W СZАSІЕ RZЕСZУWІSTУM PО UŻУTKОWАNІU SУSTЕMU

„W ciągu godziny od wpłaty 956 zł, oprogramowanie zaczęło dokonywać transakcji w moim imieniu. Szczerze powiedziawszy, martwiłem się, bo bałem się, że przez tę platformę stracę wszystkie pieniądze. Rzeczywiście, moja pierwsza transakcja oznaczała stratę w wysokości 107 zł!

Coś stanęło mi w gardle. Poczułem się oszukany. Byłem już gotowy na to, by zadzwonić do swojego osobistego analityka i poprosić o zwrot pieniędzy. Ale wtedy przypomniałem sobie o tym, co powiedział mi wcześniej w trakcie naszej rozmowy: algorytm nie myli się z prawdopodobieństwem 80-89%. Nie zarobisz na KAŻDEJ transakcji, ale zarobisz wystarczająco i ogólnie wykażesz zysk.

Dlatego pozwoliłem, by oprogramowanie nadal dokonywało za mnie transakcji i przyglądałem się uważnie. Kolejna transakcja okazała się zyskowna! Tylko 81 zł, ale zawsze coś. Później 218 zł i 94 zł zysku, co dało w sumie całkowity zysk w wysokości 287 zł. A to wszystko trwało mniej niż 5 minut!

Wkrótce zacząłem zgarniać gotówkę jak lody i nie mogłem uwierzyć własnym oczom.

Za każdym razem, gdy odświeżyłem ekran, moje zyski stawały się coraz większe. Czułem się, jakbym wziął narkotyki, bo udzieliła mi się gorączka ekscytacji.

Teraz wiem dlaczego Marta Manowska jest wyśmienitym humorze przez cały czas i dlaczego wielkie banki nie chcą ludzi w pobliżu tej luki majątkowej. Pod koniec dnia zarobiłem ponad 3236zł zysku, nieźle jak na początkową inwestycje 956zł! Byłem tak podekscytowany, że ledwo spałem.

W kolejnym dniu, czyli we wtorek, musiałem wrócić do pracy. Szczerze powiedziawszy (i nie mówcie o tym mojemu szefowi), miałem trudności z koncentracją na mojej pracy, wiedząc, że oprogramowanie Bitcoin Era Platform zarabiało dla mnie pieniądze.

Kilka razy wyślizgnąłem się do toalety, by sprawdzić swoje zyski, które ciągle rosły (gdzieniegdzie widoczna była mała strata). Pod koniec dnia, zanim ułożyłem swoje dzieci do snu, saldo mojego konta wynosiło 5775zł. To więcej, niż zarabiam przez MIESIĄC w swojej normalnej pracy!

Pod koniec tygodnia zarobiłem łącznie 22 899zł. Wypłaciłem kwotę 4500 € (19 265zł) i przeznaczyłem ją na kolejną inwestycję. W ciągu 2 dni otrzymałem pierwszy czek pocztą – na kwotę 4500 €. Nie mogłem uwierzyć, że taka była rzeczywistość!”

Bartek otrzymał czek na kwotę 4500 € (19 265zł) po pierwszych dwóch tygodniach inwestowania na Bitcoin Era

Bartek kontynuował:

„Aktualnie osiągam stałe zyski w wysokości 3 000 – 6 000 zł na dzień dzięki platformie Bitcoin Era. Pieniądze są po prostu przelewane na moje konto bankowe co kilka dni. Wystarczyło parę kliknięć i otrzymałem swoje środki w ciągu 24-48 godzin. Za każdym razem, gdy przelew dociera na moje konto, muszę się uszczypnąć, by uwierzyć w to, że nie śnię.

Na szczęście KOCHAM swoją pracę tutaj, ponieważ dziele się z ludźmi ważnymi historiami jako wiadomościami (jak omawianą historię), inaczej zrezygnowałbym już z pracy. Aby uczcić spłacenie długu i uzdrowienie rodzinnych finansów, zaplanowałem wakacje dla swojej rodziny na Bali w Indonezji!

To nie byłoby możliwe bez szczodrości Pani Manowskiej ujawnienia jej tajemnicy w programie na żywo w telewizji. Jestem szczęśliwy, że zaryzykowałem, by samemu wypróbować Bitcoin Era Platform. Moja żona jest zadowolona jak nigdy dotąd, a szafka na zabawki dla moich dzieci jest dobrze zaopatrzona.

Moi współpracownicy są wściekli przez to, że nie zarejestrowali się dwa tygodnie temu jak ja. Jednak wkrótce całe nasze biuro dokonało rejestracji (w tym mój szef), a teraz nazywają mnie »bohaterem«, ponieważ wypróbowałem ten system jako pierwszy”.

JAK ZACZĄĆ KORZYSTAĆ Z PLATFORMY Bitcoin Era (DOSTĘPNA OGRANICZONA LICZBA MIEJSC)

Aby zacząć korzystać z platformy, Twój komputer, smartfon lub tablet musi mieć dostęp do Internetu. Nie musisz posiadać określonych umiejętności – wystarczy umiejętność posługiwania się komputerem oraz korzystania z przeglądarki internetowej. Doświadczenie z zakresu technologii lub kryptowaluty nie jest wymagane, ponieważ oprogramowanie oraz Twój osobisty analityk gwarantują Ci wypracowanie zysku.
Kolejną korzyścią programu jest możliwość rozpoczęcia w dowolnym momencie. Możesz przygotować swój własny harmonogram – np. 5 godzin na tydzień lub 50 godzin na tydzień. Po prostu uruchom oprogramowanie do automatycznego handlowania, gdy będziesz mieć na to ochotę, a program możesz zatrzymać w dowolnej chwili (jednak nie wiem, dlaczego chciał(a)byś tak zrobić).

Aby zaoszczędzić czas czytelnika i podwójnie sprawdzić funkcjonalność, Bartek był na tyle życzliwy, by przygotować przewodnik, który pomaga rozpocząć korzystanie z systemu.

OTO MÓJ PRZEWODNIK KROK PO KROKU:

Pierwszą rzeczą, którą zobaczysz, jest film przedstawiający potęgę platformy Bitcoin Era Profir. Reklama jest duża i wyraźna, jest „bezczelna”, ale to amerykański produkt, a Amerykanie tak tworzą swoje produkty. W każdym razie, obok filmu po prostu zatwierdź swoje nazwisko oraz adres e-mail, aby zacząć od razu korzystać z systemu.

(Wskazówka:) jeśli nie zdecydujesz się na inwestycję jakichkolwiek pieniędzy, zalecam rejestrację w tej chwili, gdyż jest darmowa, a możliwość rejestracji dla obywateli Polski może skończyć się w każdej chwili)

Za jakieś 15 minut mój telefon komórkowy zadzwonił. To było połączenie międzynarodowe, więc przez chwilę się zawahałem, czy odebrać, ale zdałem sobie sprawę, że to było oczywiście połączenie przychodzące.

Rzeczywiście to był mój osobisty opiekun. Świadczona przez niego obsługa była na wysokim poziomie. Poprowadził mnie przez cały proces aktywacji i zasilania konta. Firma przyjmuje płatności przy użyciu wszystkich popularnych kart kredytowych, takich jak Visa, MasterCard oraz American Express. Przeszedłem dalej i wpłaciłem minimalną kwotę w wysokości 250 USD lub 1000 zł.

Po zasileniu przeszedłem do „Program do automatycznego handlowania” w sekcji oprogramowania, ustawiłem kwotę transakcyjną na rekomendowanym poziomie 50 € i uruchomiłem program. Oprogramowanie zaczęło handlować w szybkim tempie. Na początku byłem zmartwiony, ale nie wyłączyłem programu.

„Każda osoba pragnie być bogata, ale nikt nie wie, jak tego dokonać. Cóż, jest okazją życia, by wypracować fortunę, która pozwoli Ci na życie, jakiego naprawdę pożądasz. Ten system NIE będzie zawsze dostępny, więc nie przegap tej możliwości.” – powiedziała Marta Manowska

UPDATE

Właśnie otrzymaliśmy informacje, że od dzisiaj, prawie wszystkie miejsca są zajęte przez obywateli Polski. Bitcoin Era może łącznie przyjąć tylko ograniczoną liczbę użytkowników ze względu na chęć utrzymania wysokiego zysku przypadającego na użytkownika. Aktualnie wciąż pozostało (37) miejsc, więc pospiesz się i zarejestruj się teraz, by zarezerwować swoje miejsce..

Related Posts