Home » Milan Lasica Crypto Investor recenzia

Milan Lasica Crypto Investor recenzia

by admin

ČO SA STALO? Milan Lasica so svojou najnovšou investíciou robí zo Slovákov milionárov

Slováci si odkladajú bokom milióny € tým, že pohodlne sedia doma a využívajú túto „skratku k bohatstvu“ — je to však legálne?

(Aktuality) — Milan Lasica robí z ľudí na Slovensku milionárov, niektorí ľudia z vlády sa ho však snažia zastaviť. Nedávno bolo oznámené, že slávny herec Milan Lasica investoval milióny € do novej revolučnej aplikácie, ktorá bežným Slovákom zarába v priemere €9 000 mesačne.

Jeho posledná investícia zahŕňala veľké medzinárodné banky, najmä HSBC, Goldman Sachs a JP Morgan Chase, čím vyvíjala tlak na slovenskú vládu, aby vyplnila dieru a regulovala spoločnosť, ktorá zarába slovenskému obyvateľstvu milióny € bez dane.

Milan Lasica hovorí, že s malou investíciou 300 € môžu používatelia očakávať návratnosť viac ako 10 000% za pár mesiacov. Táto platforma sa nazýva „Crypto Investor“ a priemerný používateľ na Slovensku dnes zarába mesačne približne €9 000, ako uvádzajú niektorí zákazníci, ktorí sa dokonca stávajú milionármi.

SPÝTALI SME SA MILAN LASICA, PREČO INVESTOVAL DO PLATFORMY CRYPTO INVESTOR?

„Kryptomeny ma zaujímali od prvej chvíle, ako som sa o nich pred niekoľkými rokmi dozvedel. Nikdy som nevenoval veľkú pozornosť tradičným médiám, najmä keď strašili ľudí a hovorili, že kryptomena je len módny výstrelok a že čoskoro bude minulosťou. Pravda je, že od svojho vzniku bol krypto trh najlepším spôsobom, ako zarobiť peniaze v 21. storočí.

Je celkom zrejmé, prečo sú banky proti a sú obmedzené na jedno slovo … Strach!

Sú vystrašené, pretože ľudia berú peniaze z bankového systému a investujú do niečoho, z čoho banky nemôžu profitovať.

Pred vyskúšaním tejto platformy som bol voči kryptomenám skeptický. Obchodoval som s kryptomenami viac ako rok a nikdy som sa nestretol s takým automatizovaným softvérom, ktorý pre vás robí všetko. Po vložení minimálne 300 € na môj účet a po registrácii sa však výsledky ukázali hneď v prvý deň a potvrdili, že produkt je skutočne úžasný. Osobne som zarobil asi €1 800 000 pomocou aplikácie Crypto Investor, ako môžete vidieť na mojom účte.”

Milan Lasica vytiahol svoj telefón a ukázal nám jeho aktuálny stav účtu v reálnom čase.

„Rozhodol som sa v živom vysielaní ukázať, že tento softvér skutočne funguje a nalieham na ľudí, aby si ho vyskúšali sami ešte pred tým, ako táto príležitosť pominie, pretože vláda schvaľuje nové zákony na reguláciu spoločností ako je Bitcoin Billionaire.“

NIE JE NEBEZPEČNÉ INVESTOVAŤ DO KRYPTOMIEN?

„Viem, že skúšať niečo nové je strašidelné. A väčšina ľudí počula, že krypto je iba módny výstrelok. Pravda je však taká, že za šírenie týchto klebiet môžu veľké banky. Kvôli kryptomene strácajú veľa peňazí, preto urobia všetko potrebné, aby ich zdiskreditovali a prinútili ľudí, aby neinvestovali. Čím viac ľudí si uvedomuje, aké ľahké je zarobiť si peniaze kryptom, tým viac zákazníkov banky stratia. Neexistujú žiadne ďalšie investície, ktoré môžu ponúknuť návratnosť 10 000% iba s 300 €.”

ČO JE TO CRYPTO INVESTOR A AKO FUNGUJE?

Myšlienka Crypto Investor je jednoduchá: Umožnite priemernému človeku speňažiť kryptomoneyový rozmach, ktorý je stále najlukratívnejšou investíciou 21. storočia, napriek tomu, čo si o tom väčšina ľudí chce myslieť.

Mnoho ľudí tvrdí, že virtuálna mena sa zrútila v roku 2017, ale teraz sú to rovnakí ľudia, ktorí tvrdia, že kryptomeny sú na vzostupe a sú silnejšie ako kedykoľvek predtým. Od konca roku 2018 došlo v kryptomene k nárastu hodnoty o viac ako 10 000%. Očakáva sa, že tento počet sa do konca roka zdvojnásobí. To je dôvod, prečo niektorí z najlepších ekonómov krajiny teraz naliehajú na ľudí, aby investovali do kryptomeny.

„Čím dlhšie niekto čaká na investovanie, tým menej peňazí zarobí,“ hovorí Michael Constance z Bloombergu.

Crypto Investor je plne automatizovaná a poháňaná jedinečným softvérovým algoritmom, ktorý pomohli vytvoriť najlepšie technologické mysle v tomto odvetví. Urobí všetku prácu pri nákupe a predaji za vás. Stačí investovať malú sumu 300 € a uvidíte, ako vaše financie narastú na úroveň, ktorú si neviete ani len predstaviť.

Existujú tisíce mien, s ktorými sa v súčasnosti obchoduje na mnohých rôznych platformách, presne ako akcie alebo na Forex obchodovanie.

Crypto Investor zarába na všetkých týchto mnohých kódovaných menách, a to aj na medveďom trhu, čo znamená, že zarába peniaze, keď meny stúpajú, ale aj keď klesajú, čo je ekvivalentom „krátkeho predaja“ akcie.

To znamená, že zarábate peniaze 24 hodín denne, 7 dní v týždni, bez toho, aby ste museli robiť čokoľvek iné, ako sedieť a sledovať softvérový algoritmus, ktorý robí svoju prácu.

Podľa našich informácií sú technologickí magnáti a podnikateľia ako Bill Gates, Richard Branson a Elon Musk prvými investormi spoločnosti Bitcoin Billionaire. Bill Gates bol dokonca súčasťou jeho rozvoja.

„Po rokoch zdokonaľovania platformy sme veľmi radi, že môžeme zverejniť produkt Bitcoin Billionaire a predstavenie bolo ešte lepšie, ako sme očakávali,“ povedal Bill Gates.

Títo technologickí géniovia postavili spoločnosti v hodnote niekoľkých miliárd dolárov založenú na riešení zložitých problémov, ako sú online platby, informačné technológie a preprava. Teraz čelia globálnemu problému nerovnosti bohatstva tým, že umožňujú každému, bez ohľadu, aký bohatý alebo chudobný je, zarobiť dosť peňazí na to, aby si mohol užívať šťastný a napĺňajúci život.

„Verím, že finančná sloboda je niečo, na čo má právo každý,“ povedal Bill Gates.

TAJOMSTVO ZARÁBANIA LUKRATÍVNYCH PEŇAZÍ, O KTOROM BANKY NECHCÚ, ABY STE VEDELI

Milan Lasica pokračuje:

„Čelíme ťažkým hospodárskym časom a toto je riešenie, na ktoré ľudia čakali. Nikdy sme ešte nemali takú úžasnú príležitosť, aby obyčajní ľudia mohli jednoducho využiť výhody na vytvorenie obrovského bohatstva v takom krátkom čase.

Niektorí ľudia váhajú, aby si to vyskúšali, pretože je to veľmi odlišné. A to preto, že sa to veľké banky snažia zakryť! Aktívne vytvárajú propagandu a nazývajú kryptomeny a platformu ako Crypto Investor podvodom. Prečo? Boja sa, že ich sa ich firemné zisky znížia, keď ich zákazníci zistia, ako si sami vytvoriť obrovské bohatstvo.

Pravdou je, že kryptomena je revolúciou nášho života a každý, kto si nechá túto príležitosť ujsť, robí chybu. Už som sa stretol z naštvanými telefonátmi a hrozbami veľkých finančných korporácií, pretože na túto technológiu upozorňujem ľudí. Ale kašľať na nich. Ľudia na Slovensku už začínajú odhaľovať pravdu a je len otázkou času, kedy ich bude stále viac a viac.

Delím sa o to s vami, pretože som tiež dostal stovky e-mailov od ľudí, ktorí mi ďakovali za zdieľanie tohto tajomstva. Môj obľúbený je od mladého muža, ktorý kúpil svojmu malému bratovi vysnívané auto — 488 Pista použitím hotovosti od Crypto Investor. Táto platforma skutočne zlepšuje životy všetkých ľudí na svete.“

Steven Baker využil zisk, ktoré zarobil v Crypto Investor, aby kúpil svojmu malému bratovi auto snov. Aký inšpiratívny spôsob, ako naložiť s bohatstvom!

CRYPTO INVESTOR SKUTOČNE FUNGUJE? TIEŽ SME HO VYSKÚŠALI

Naši vedúci redaktori by nám nedovolili uverejniť rozhovor s Milan Lasica, kým sme neoverili, že Crypto Investor je legitímna príležitosť zarobiť si peniaze z domu. Naše vedenie spoločnosti nechce, aby sme zverejňovali informácie, ktoré by mohli spôsobiť, že občania Slovenska prídu o ťažko zarobené peniaze.

Náš redakčný tím preto testoval aplikáciu Crypto Investor, aby sa ubezpečil, že skutočne funguje tak, ako ju popísal Milan Lasica. Jeden z našich online editorov, Juraj Járošík, sa dobrovoľne prihlásil, aby riskoval svoje vlastné peniaze a vyskúšal si Bitcoin Billionaire.

Juraj je 46-ročný otec dvoch detí, jeho manželka prišla o prácu minulý rok kvôli chorobe. Pripustil, že má finančné problémy a táto investičná príležitosť by mohla byť ich riešením.

Jurajova rodina mala finančné problémy a dúfala, že spoločnosť Crypto Investor dokáže zmierniť finančný tlak, a tak sa Juraj rozhodol systém otestovať a informovať o jeho výsledkoch.

Juraj nás informoval:

„Keď som prvýkrát počul rozhovor s Milan Lasica, myslel som si, že žartuje. Veď zarábanie peňazí z domu je len sen. Rozhodol som sa to skúsiť, napriek svojej finančnej situácií — a pre účel dobrej žurnalistiky.

Pozeral som úvodné video o platforme a potom som sa zaregistroval. Video toho sľubovalo až príliš veľa, ale skepticizmus som odložil bokom. Za pár hodín som telefonoval s mojím osobným investorom. Odpovedal na všetky moje otázky, zmiernil pochybnosti, ktoré som mal a ubezpečil ma, že si zarobím peniaze. Bodka.

Môj osobný investor mi dokonca sľúbil, že ak stratím čo i len jediný cent, okamžite mi vráti môj vklad vo výške €338. Bol si taký istý, že to zmení môj život. Aj zákaznícky servis bol nad rámec všetkého, čo som videl, a niet divu, že sa banky boja.

Keď som získal prístup do platformy, vložil som tam počiatočnú investíciu vo výške €338. To je suma, ktorú moja rodina každý mesiac míňa na nezdravé jedlo, takže som sa rozhodol na mesiac nechodiť do fastfoodov. Teraz môžeme byť zdraví, a navyše máme možnosť zbohatnúť.

Samotný systém Crypto Investor je platformou pre automatické obchodovanie s kryptomenami. Softvér používa pokročilé algoritmy AI a strojové učenie, aby presne predpovedal, kedy budú kryptomeny stúpať a klesať. Potom bude pre vás automaticky kupovať a predávať 24 hodín denne. Technológia nám už uľahčila životy všetkými možnými spôsobmi, tak prečo ich nevyužiť aj na zarobenie väčšieho množstva peňazí?“

JURAJOVE VÝSLEDKY PRÁCE SO SYSTÉMOM V REÁLNOM ČASE

„Do 1 hodiny od vloženia €338 začal softvér za mňa obchodovať. Aby som bol úprimný, bol som nervózny, že stratím všetky svoje peniaze. Aby nebolo toho málo, môj prvý obchod bol strata €25!

Cítil som, ako mi stislo krk. Myslel som si, že ma podviedli. Bol som dokonca pripravený zavolať môjmu osobnému investorovi a požiadať o vrátenie peňazí. Ale potom som si spomenul, čo mi povedal predtým v telefonáte: Algoritmus má pravdu asi v 80–89% prípadoch. Nevyhráte KAŽDÝ obchod, ale budete vyhrávať často a celkovo budete ziskový.

Preto som nechal softvér, aby pre mňa obchodoval a pozorne ho sledoval. Ďalší obchod bol ziskový! Iba €19, ale stále to bolo niečo. Ďalší obchod bol zisk €51. Potom zisk €22, čo predstavovalo celkový zisk €67. A to všetko do 5 minút!

Čoskoro som začal naberať hotovosť ako zmrzlinu a nemohol som uveriť svojim očiam. Zakaždým, keď som otvoril obrazovku, moje zisky stále rástli. Cítil som sa, akoby som bol na drogách, pretože to bol taký vzrušujúci nával.

Zakaždým, keď som otvoril môj obchodný panel, moje zisky rástli stále vyššie. Bol to taký vzrušujúci nával!
Teraz viem, prečo má Milan Lasica stále dobrú náladu. A prečo veľké banky nechcú, aby ľudia vedeli o tejto medzere v bohatstve. Na konci dňa som zarobil viac ako €754, čo nie je zlé z počiatočnej investície €338! Bol som taký nadšený, že som skoro nespal.

Ďalší deň bol utorok a musel som sa vrátiť do práce. Aby som bol úprimný (nehovorte to môjmu šéfovi), bolo ťažké sústrediť sa na prácu, pretože som vedel, že softvér Crypto Investor mi zarábal peniaze.

Niekoľkokrát som sa vytratil na záchod, aby som skontroloval svoje zisky, a oni sa neustále hromadili (s príležitostnou malou stratou). Na konci dňa, predtým ako som uložil deti spať, zostatok na mojom účte ukazoval €1 349,13. To je viac, ako zarobím za týždeň v mojej normálnej práci!

Do konca týždňa som zarobil celkom €5 349,12. Vytiahol som si presne €4 500 a zvyšok som znovu investoval. Do 2 dní som emailom dostal svoj prvý šek — presne v hodnote €4 500. Nemohol som uveriť, že sa to skutočne dialo!“

Juraj dostal šek na €4 500 za prvé dva týždne používania Crypto Investor

Juraj pokračuje:

„V súčasnosti vďaka spoločnosti Crypto Investor zarábam ďalších 700 až €1 500 za deň. Teraz peniaze jednoducho prichádzajú na môj bankový účet každých pár dní. Stačilo iba pár kliknutí a peniaze som dostal do 24–48 hodín. Vždy, keď mi na bežný účet prídu peniaze, musím sa štipnúť, aby som sa ubezpečil, že nesnívam.

Našťastie MILUJEM svoju prácu, pretože prinášam ľuďom dôležité správy (ako je táto), inak by som už skončill. Plánoval som však dovolenku pre svoju rodinu na Bali v Indonézii, aby som oslávil, že ma už netrápia dlhy a finančné prostriedky mojej rodiny sú končene v poriadku!

To by nebolo možné bez veľkorysosti pána Goldinga a zdieľania jeho tajomstva naživo v televízii. A som rád, že som si Crypto Investor vyskúšal na vlastnej koži. Moja žena je šťastnejšia ako kedykoľvek predtým a skrinka na hračky mojich detí je preplnená.

Moji spolupracovníci si vyčítajú, že sa neprihlásili do programu pred dvoma týždňami, tak ako ja. Ale čoskoro sa celá naša kancelária prihlásila (vrátane môjho šéfa) a volajú ma „hrdina“, lebo som to vyskúšal.“”

AKO ZAČAŤ S CRYPTO INVESTOR (DOSTUPNOSŤ OBMEDZENÉHO POČTU MIEST)

Na začatie potrebujete iba počítač, smartfón alebo tablet s prístupom na internet. Nepotrebujete nijaké konkrétne zručnosti, len vedieť, ako používať počítač a internet. Nepotrebujete nijaké technológie ani skúsenosti s kryptomenami, pretože softvér a váš osobný investor vám zaručia zisk.

Ďalším prínosom tohto programu je, že môžete začať, keď chcete. Môžete si vytvoriť svoj vlastný rozvrh — či už je to 5 alebo 50 hodín týždenne. Len spustite softvér na automatické obchodovanie a môžete ho kedykoľvek pozastaviť (neviem, prečo by ste to niekedy robili).

Aby sme ušetrili čas nášho čitateľa a dvojnásobne skontrolovali funkčnosť systému, Juraj bol taký ochotný a vytvoril príručku, ako začať so systémom.

TU JE MÔJ NÁVOD KROK ZA KROKOM:

Prvá vec, ktorú vidíte, je video ukazujúce silu Crypto Investor. Reklama je veľká, odvážna a bije do očí, ale ide o americký produkt a takto robia veci oni. Ak chcete začať, hneď vedľa videa zadajte svoje meno a e-mailovú adresu.

(Tip: Aj keď sa nerozhodnete investovať nijaké peniaze, odporúčam vám zaregistrovať sa teraz, pretože je to zadarmo a registrácie pre Slovákov by sa mohli kedykoľvek skončiť.

Ďalej vás požiadajú o financovanie vášho účtu. Keď som prechádzal stránkou vkladu, zazvonil mi telefón. Bolo to medzinárodné číslo, takže som váhal či zdvihnúť, ale potom som si uvedomil, že to bol očividne hovor od nich.

Určite to bol môj osobný správca účtu. Jeho služba bola vynikajúca. Previedol ma celým procesom financovania. Akceptujú všetky hlavné kreditné karty ako Visa, MasterCard a American Express. Išiel som ďalej a vložil minimálnu sumu, ktorá je 300 €.

Po financovaní som prešiel do časti „Auto-Trader“ softvéru, nastavil sumu na obchodovanie na odporúčaných €50 a povolil ju. Tento softvér začal rýchlo obchodovať a ja som mal najskôr obavy, ale nechal som ho robiť si svoju prácu.

„Každý chce byť bohatý, ale nikto nevie, ako zbohatnúť. Je to jedinečná príležitosť vášho života vybudovať si majetok, ktorý vám umožní žiť život, aký si skutočne želáte. Táto príležitosť tu NEBUDE navždy, takže si ju nenechajte ujsť.” — Milan Lasica

UPDATE

Práve sme dostali správy, že k dnešnému dňu (pre Slovákov sú obsadené takmer všetky pozície). Crypto Investor môže prijať iba obmedzený počet používateľov, aby udržala vysoký zisk na jedného používateľa. Práve teraz zostáva voľných ešte (37) miest, takže sa poponáhľajte a zaregistrujte sa, aby ste si zabezpečili svoje miesto.

Related Posts